Doc. MUDr. Jozef Mentel, CSc., Bratislava


Doc. MUDr. Jozef Mentel, CSc."Som vášnivým rybárom a Nórsko je mojou srdcovou záležitosťou. Obdivujem tamojšie more, hory a celkovú atmosféru, ktorá z tohto prostredia presakuje do ľudí. S Optimou som bol v Nórsku už osemnásťkrát a zakaždým sa neviem dočkať, kedy sa vrátim do tejto oblasti a aké úlovky ma čakajú tentokrát. Aj v ďalšom roku sa chystám na tri krásne pobyty v Nórsku"

Daniel Orlický, Bratislava


Daniel Orlický"Mám rád Nórsko a spolu s mojimi priateľmi navštevujem oblasť Finnøy a Furrehytter. Počas dní si užívam neopakovateľné a stále nové zážitky z morského rybolovu a večer nás čaká oddych, rozhovory a vôňa pripravených úlovkov, pri slnku, ktoré akoby nikdy nezapadalo. S obľubou sa sem vraciam a Optima Tour ma nikdy nesklamala, preto ich služby využívam pravidelne a rád."

MUDr. Peter Pétervári, Galanta


MUDr. Peter Pétervári


"Nórsko je pre mňa krajina ako stvorená pre aktívny oddych. Veľmi rád sa vraciam do Boknafjordu, kde si oddýchnem v kruhu priateľov, rybárov. Aktívna rybačka je úžasný relax a dáva mi nové sily a chuť do tých neskorších, nedovolenkových dní. V Nórsku je krásna jar i leto a nalovené tresky, makrely, miene, žraloky, či platýzy prinášajú skvelé zážitky a spomienky."

MUDr. Miroslav Suja, Sliač

MUDr. Miroslav Suja
"Optima Tour – upísal som sa tejto spoločnosti aj so svojou rodinou. Do Nórska sa vraciame často aj s manželkou a vnukmi, ktorých postupne učím rybolovu v nórskych fjordoch. Mám nepísané pravidlo, vydržať na vode a úspech sa väčšinou dostaví. Potom mám radosť z pekných úlovkov, ktoré s manželkou, po dni strávenom na mori, spoločne čistíme."

Pavol Kováč, Hlohovec


Pavol Kováč

"V rokoch 2008 a 2009 som bol vyhlásený za najlepšieho rybára počas zájazdov s Optima Tour, čo ma nesmierne teší a motivuje. A ako chytiť najväčšiu rybu? Je to súhra okolností, správna a kvalitná výbava, spolu s dostatočnou dĺžkou pobytu na vode. A samozrejme aj kus šťastia, ktoré si ľahšie sadne na toho, kto je pripravený."